Gdzie najlepiej kupować używany samochód?

Poznaj różne możliwości zakupu samochodu, między innymi w ramach oferty sieci PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY.

Gdzie kupić używany samochód: od prywatnego właściciela czy w komisie?

 Ważne by odpowiedzieć sobie na pytanie, z jakiego źródła warto kupować używany samochód? Możesz sprawdzić ogłoszenia w lokalnej prasie lub na wyspecjalizowanych portalach internetowych, korzystając z ofert prywatnych właścicieli. Jakie są atuty takiego rozwiązania? Zyskujesz bezpośredni kontakt ze sprzedającym... Ale uważaj na przykre niespodzianki! Zakup używanego samochodu od osoby prywatnej jest bardziej ryzykowny niż w komisie, nie masz bowiem żadnej gwarancji! Jedynym punktem odniesienia staje się badanie techniczne. Ponadto ceny samochodów różnią się od siebie, należy więc je sprawdzać i porównywać. W komisie przy autoryzowanym salonie masz do czynienia z prawdziwymi ekspertami. Możesz także skorzystać z usług, oferowanych w pakiecie z używanym samochodem, takich jak formy finansowania lub nawet możliwość przekazania starego samochodu w ramach rozliczenia... Przy czym cena samochodu jest adekwatna do jego faktycznego stanu!

 

 

Czy warto brać pod uwagę ofertę samochodów używanych dostępną na portalach internetowych?

Internet zrewolucjonizował świat ogłoszeń reklamowych. Obecnie w sieci można znaleźć tysiące pojazdów  Ciężko Ci się w tym połapać? W gruncie rzeczy, nie jest to takie trudne. Wystarczy omijać reklamy, które są w oczywisty sposób zbyt atrakcyjne, wykluczyć anonimowych sprzedawców i uważać na operatorów telefonicznych wyłudzających wysokie opłaty. Lepiej wybierać wiarygodne ogłoszenia, z pełną informacją na temat samochodu i z jego aktualnymi zdjęciami. Warto także zlokalizować ofertę, aby móc na miejscu obejrzeć dany samochód.

Rynek wtórny obfituje w oferty, radzimy jednak wykorzystać doświadczenie ekspertów z naszej sieci; pomogą Ci trafić na prawdziwą okazję wśród wielu wyselekcjonowanych modeli z oferty PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY. Czekają na Ciebie samochody miejskie i modele coupé, kombivany i samochody użytkowe, należy jedynie podać kryteria wyboru. Każdy znajdzie samochód z odpowiednim przebiegiem i rocznikiem, o właściwej mocy i w stosownej cenie, wystarczy wybrać model zgodny z Twoimi potrzebami. W sieci Peugeot bez trudu znajdziesz Twój idealny model samochodu używanego.

Peugeot Polska
Peugeot Polska
Chcesz kupić używany samochód? Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz poszukiwania, czy też wiesz już, jaki model wybrać – warto sprawdzić nasze wskazówki.