Zakup samochodu używanego u dealera: zalety komisów przy autoryzowanych salonach

Na dynamicznym polskim rynku samochodów używanych istnieje wiele segmentów. Oferta nowszych samochodów (mających od 2 do 5 lat) lub tych nieco starszych (powyżej 5 lat) jest bardzo różnorodna.

Oferty właścicieli prywatnych i komisów motoryzacyjnych różnią się od siebie pod wieloma względami, jak choćby warunki gwarancji, zakres podawanych informacji, czy stopień ryzyka, wiążącego się z daną transakcją...

Korzystając z oferty komisu przy autoryzowanym salonie wybierasz bezpieczniejszą transakcję i sprawdzony samochód. Podpowiemy Ci, jakie konkretne korzyści wiążą się z kupnem używanego samochodu u Twojego dealera.

Szeroka oferta używanych samochodów w komisach, w konkurencyjnych cenach

Wolisz kupić samochód używany od prywatnego właściciela czy w komisie przy autoryzowanym salonie? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, a wybór zależy przede wszystkim od Twoich codziennych potrzeb. Szukasz samochodu niskobudżetowego (od 8000 do 12000 zł), starszego niż 10 lat? Z pewnością znajdziesz osobę prywatną, gotową sprzedać Twój upatrzony model. Wolisz niezawodny, nowszy samochód o niższym przebiegu, w atrakcyjnej cenie? Weź pod uwagę komisy przy salonach producentów, oferujące samochody w wieku od 2 do 5 lat. Na stronie uzywanygwarantowany.pl znajdziesz ofertę „Premium”: to modele w wieku do 5 lat, mające przebieg poniżej 100 000 km. Samochody miejskie, kompaktowe, SUV-y, kombivany – prezentujemy bogatą ofertę modeli, uzupełnioną gwarancjami sieci PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY.

 

Kupno używanego samochodu u dealera: samochód z przedłużoną gwarancją

Zakup używanego samochodu nasuwa z reguły pewne wątpliwości. Jak upewnić się, czy dana oferta jest wiarygodna, a samochód pozbawiony mechanicznych defektów i bezwypadkowy? Jak bez szczegółowego przeglądu przekonać się, że używany samochód nie ma żadnych ukrytych mankamentów? To ryzyko można łatwo wyeliminować, decydując się na bezpieczniejszą transakcję kupna używanego samochodu u dealera. Umowy gwarancyjne, certyfikaty, doradztwo... Transakcja u autoryzowanego dealera to więcej niż zwykła sprzedaż samochodu.

 

Zalety kupna używanego samochodu w salonie producenta:

 

• Samochody wysokiej jakości, niskie przebiegi, możliwość wyboru wersji wykończenia: Twój dealer zaproponuje Ci szeroki wybór samochodów, współgrających z Twoimi potrzebami. Nie chodzi o to, żebyś stale do nas wracał, najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja! Zyskuje na tym dobre imię Marki.

• Gwarancja na 3 miesiące lub dłużej: Twój dealer może Ci zaproponować samochód objęty gwarancją zawartą w cenie pojazdu lub w opcji. Sieć PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY oferuje gwarancje na wszystkie samochody, zarówno na modele z oferty Premium (objęte gwarancją PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY na okres 12 miesięcy), jak i z oferty Komfort (8-miesięczna gwarancja PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY).

 

Decyzja o zakupie używanego samochodu u dealera to znacznie bezpieczniejszy wybór, nawet jeśli cena jest czasami wyższa. Jednak ze względu na korzyści (staranna kontrola samochodu, gwarancje producenta itp.) nieco wyższa cena jest całkowicie usprawiedliwiona.

Peugeot Polska
Peugeot Polska
Na dynamicznym polskim rynku samochodów używanych istnieje wiele segmentów. Oferta nowszych samochodów (mających od 2 do 5 lat) lub tych nieco starszych (powyżej 5 lat) jest bardzo różnorodna.